Hazır Web Sitesi

Hazır Web Sitesi

Hazır web sitesi nedir?

Hazır web sitesi, özel web tasarımlardan farklı yapısıyla ön plana çıkmaktadır. Hazır internet sitesi sistemleri özel tasarımlara göre çok daha kısa zamanda yayına girmesiyle bilinir. Firmalar çok daha uzun süre beklemek yerine hazır siteler sayesinde kısa sürede bir web sitesine sahip olabilir. Hazır web sitelerini kısaca tasarımı ve yönetim paneli daha önceden hazırlanmış web siteleri olarak tanımlayabiliriz.

Hazır web sitesi seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Hazır web sitesi yaptıracağınız firmayı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta firmanın hazır yazılım kullanıp kullanmadığıdır. WordPress, joomla gibi hazır yazılım kullanan firmalardan uzak durmalısınız. Kendi özel yazılımını kullanan firmalar, şirketlere özel yazılımlar yaptıkları için sizin için daha uygun olacaktır. Özellikle önem vermeniz gereken noktalardan biri de web sitesinin mobil uyumlu ve arama motorlarında üst sıralarda çıkacak seo altyapısına sahip olmasıdır. Günümüzde mobil cihazlardan internete girme oranı bir hayli arttığı için artık mobil tasarım (responsive) bir zorunluluk olmuştur. Bir diğer nokta ise web sitesinin hızıdır. Web siteniz ne kadar hızlı açılırsa potansiyel müşterilerinizin internet sitenizi incelemesi o oranda artacaktır.

Hazır sitede hangi firmayı tercih etmeyelim?

Günümüzde arama motorlarında “hazır web sitesi” diye arama yaptığınızda karşınıza çok fazla seçenek çıkacaktır. Bunlardan öne çıkanlar arasında kendi özel yazılımı ve mobil uyumlu kurumsal temalarını kullanan firmalar vardır. Kullanıcılara dokuz adet farklı tema sunan emlak yazılımları ayrıca bu temaların hepsine sahip olmanızı sağlıyor. Tek tıkla istediğiniz tema arasında geçiş yapabilmeniz bu firmayı öne çıkarmaktadır. Hazır site konusunda profesyonel hizmet sunan firmaları tercih etmeniz ileride yaşayacağınız problemleri minimuma indirecektir. Ayrıca ücretsiz olarak 1 sene alan ve hosting hizmeti sunan bu firma yüzlerce hazır site referansına sahiptir. Özellikler arasında şirketinize özel 5 adet e-mail adresine de sahip olabiliyorsunuz. Ekstra olarak dil seçeneği de sunan firma sayesinde dünyada çok farklı dillerdeki potansiyel ziyaretçilerinizi de kaçırmamış olursunuz. Sınırsız sayfa ve ürün ekleme seçeneğine sahip admin paneli sayesinde farklı çözümlere ihtiyacınız kalmıyor.

Share this post