Hazır Emlak Sitesi

hazır emlak sitesi

Hazır Emlak Sitesi

Hazır emlak sitesi paketleri sayesinde özel yazılım gerektiren bir web sitesine çok uygun maliyetler ile sahip olabilirsiniz. Özel olarak bir yazılım firması veya şahısa yaptıracağınız emlak web sitesi çok maliyetli ve zamanınızın çoğu kısmı yazılım hataları ve düzenlemeler ile geçecektir. Fakat emlak firmalarının ihtiyaçlarını önceden belirleyerek hazırladığımız emlak sitesi paketlerimiz ile tüm teknik ve tasarımsal yüklerden sizi kurtarıyoruz.

Hazır emlak sitesini nasıl kuracağım?

Hazır emlak web sitesi sahibi olmak için herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur. 7 Renk Web, tüm hazır emlak internet sitesi paketlerinizi kısa süre içerisinde kurmaktadır. Emlak internet sitesi paketlerinden birini satın aldıktan sonra kurulum ile birlikte e-mail adresinize gelen kullanıcı adı ve şifrenizle yönetim paneline girip emlak ilanlarınızı, menüleri, yazıları, fotoğrafları vs… ekleyebilirsiniz. Firma olarak piyasada ücretsiz dağıtılan wordpress gibi hazır yazılımlarını kullanmıyoruz. Emlakçıların özel istekleri doğrultusunda hazırlanan emlak yazılımları paketleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Ayrıca ekstra olarak özel web yazılım hizmeti isterseniz talep edilen yazılıma göre ekstra fiyatlandırma ile sisteme entegre edilecektir.

Hazır emlak sitesi paketlerimizin bir diğer özelliği ise tüm mobil cihazlara uyumlu olmasıdır. Cep telefonu ve tablet ekranlarına göre şekil alan tasarımlarımız sayesinde günümüzdeki en büyük trafik kaynaklarından biri haline gelen mobil girişlerde sorunsuz bir kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz. Bunlar dışında tüm temalar smart tv gibi cihazlarla da uyumludur.

Emlak Yazılımları Avantajları

Hazır Emlak yazılımının en önemli avantajlarından biri büyük bir maliyet yükünden kurtulmuş olmanızdır. Günümüzde büyük emlak portalları sizlerden aylık veya yıllık olarak çok yüksek ücretler talep edeceklerdir. Fakat 7 Renk Web, hazır emlak sitesi paketlerimiz ile yıllık cüzi miktarlar ödeyerek yüksek özellikli  emlak sitesine üstelik kendi alan adınızla birlikte sahip oluyorsunuz. Ayrıca kalan bütçenizin bir kısmını Google veya sosyal medya reklamlarına harcayarak büyük portallardaki tanıtım hizmetlerine büyük bütçeler ayırmak zorun kalmazsınız.

Hazır emlak yazılımları paketlerimizin bir diğer avantajı ise kolay kullanılabilir bir yönetim panelidir. Ayrıca panel ile ilgili her türlü teknik destek, canlı konuşma, whatsapp, email ve mesai saatleri içerisinde telefon numaralarından verilmektedir. Kurumsal, mobil uyumlu ve profesyonel bir hazır site kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Share this post